Kubánsky spevák Eusebio to s hudobnou kariérou v našich končinách myslí naozaj vážne. Z pripravovaného albumu predstavuje už tretí videoklip. Nezaprie v ňom svoj temperament a exotické korene. O produkciu sa postaral slovenský producent Peter Pann.

Videoklip plný farieb, slnka, pekných žien či záberov na malebné uličky čarovných Benátok. Vizuál k skladbe El Destino spája kultúry a pôsobí skutočne svetovo. Či už ste fanúšikom latinskej hudby alebo nie, videoklip vás zrejme nenechá chladnými. Po úspešných nahrávkach Alegria a Bailame je pre kubánskeho speváka Eusebia novinka El Destino už tretím singlom.

Tento raz stavil na rytmus samba batucada v podaní bubnového zoskupenia Campana Batucada. Hudobnú zložku opäť zveril producentovi Petrovi Pannovi, známemu zo spolupráce s raperom Kalim. „Pripravujeme spolu celý album, ktorý vyjde budúci rok. Sadli sme si ľudsky, aj profesionálne, takže fanúšikovia takejto hudby u nás sa naozaj majú na čo tešiť,” prezradil Eusebio, ktorý si umelecký život na Slovensku nevie vynachváliť: „Ľudia sa tu vedia baviť, ženy špeciálne si našu hudbu riadne užívajú.Vidno to na koncertoch, že aj slováci su riadne temperamentný národ, asi preto sa mi tu tak páči,” smeje sa.

Videoklip El Destino vznikal pod taktovkou Dušana Krajčoviča v talianskych Benátkach a ostrovoch Burano a Lido di Venezia a čiastočne aj na Slovensku. V klipe okrem tanečných skupín Bailadora Dance Group, Sangre Nueva a Miguel Mendez Latino Dance Project, účinkuje aj zoskupenie Abada Capoeira a Capoeira Slovakia, ktoré predvádzajú vo videu jedinečné umenie capoeiry – spojenie hudby, boja, akrobacie a tanca.