Svieže tanečné rytmy, sexi španielčina a zvodné krivky vášnivých tanečníc, tak vyzerá kvalitná zábava podľa speváka Eusebia. V spolupráci s producentom Petrom Pannom prináša na domácu hudobnú scénu nefalšovaný kubánsky temperament, ktorý potvrdzuje aj v novom singli Bailame.

Rodený Kubánec menom Eusebio prináša vo svojej novej piesni atmosféru Havany priamo do hlavného mesta Slovenska. “Videoklip ku skladbe Bailame sme točili v Bratislave pod hradom, nakoľko tamojšie uličky silno evokujú atmosféru Havany. Chcel som klipu dodať nádych krajiny, z ktorej pochádzam,” prezradil exotický spevák, ktorý fanúšikom párty scény nie je neznámy.

“Slováci milujú latinskoamerické rytmy a treba povedať, že im to naozaj ide,” teší sa Eusebio, ktorého nielen na koncertoch, ale aj vo videoklipe, sprevádza hŕstka sexi tanečníc. V tomto prípade svoje krivky predviedla Diana Brániková so svojou skupinou Sangre Nueva. Vo videoklipe, ktorý si zobral na starosť Dušan Krajčovič, sa po boku Eusebia a producenta Petra Panna, objavil aj gitarista Peter Bulík či spisovateľka Ľubica Mišíková. Stredobodom pozornosti sú však práve tanečnice, ktoré v uliciach Bratislavy spôsobili poriadny rozruch.